Переваги алюмінієвих вікон

Вибираючи вікна для свого будинку, часто можна стикнутися з дилемою - чи вибирати ті, які добре виглядають з боку квартири, чи ті, які є довговічними, але не такими візуально привабливими.

Ваше рішення щодо покупки буде однозначним, коли ви дізнаєтесь про переваги дерев'яних алюмінієвих вікон, оскільки вони характеризуються усіма вище перерахованими перевагами. В Україні на алюмінієвих конструкціях спеціалізується ПП «Компанія Алуніт». Компанія http://www.alu.net.ua/ займається проектування, виробництвом і монтажем не тільки алюмінієвих вікон, а також дверей, офісних перегородок, фасадів, зимових садів, балконів, лоджій тощо.

Властивості алюмінієвих вікон

Якщо ви плануєте побудувати будинок або зробити генеральний ремонт квартири, об'єктом інтересу є, серед іншого, вікна. Асортимент від різних виробників настільки великий, що можна легко вибрати такі, які будуть естетично виглядати і виконувати свої функції. Серед них можна виділити дерев'яно-алюмінієві вікна. Вони стійкі до злому, механічно міцні, герметичні,мають властивості глушіння звуків, стійкі до температурних перепадів і вологості, мають низький коефіцієнт теплопроникності.

Візуальна привабливість і практичність

Це не всі особливості, які характеризують окремі типи вікон. Деякі з них мають конструкцію, що дозволяє їх використовувати в пасивних будівлях. Цікавим рішенням є вікно з властивостями самоочищення. Їхня присутність корисна особливо на верхніх поверхах і там, де є вікна, які не мають механізму, який дозволяє їх відкривати.

Також зверніть увагу на естетику. У цьому випадку дуже популярні дерев'яні віконні рами, які надають інтер'єру привітну, теплу естетику і самі по собі прикрашають приміщення. Інше рішення, яке часто використовують дизайнери будівель з сучасним виглядом, - це вікна з алюмінієвим каркасом, які вписуються в матеріали, які використовуються для обробки фасаду.

Теплоізоляційні і герметичній властивості

Усвідомлюючи переваги деревини та металу, виробники пропонують вироби з обох матеріалів. Внутрішня частина, видима збоку кімнати, заповнена деревом (волоський горіх, червоне дерево, дуб, сосна), які можна склеювати разом з додаванням шарів твердого матеріалу. Щоб підкреслити природну красу, теплим кольором і малюнком кілець, після просочення деревини вони покриваються прозорими лаками. Ви не повинні боятися втечі тепла через вікно цього типу. Навіть якщо деревина не є найкращим ізолятором, зовнішня металева частина віконної рами запобігає передачу тепла.

Алюміній крім його теплоізоляційних властивостей робить раму міцною і герметичною (завдяки оксидному покриттю), він також стійкий до корозії. Фініш з порошковим лаком надає профілю естетики, а колір, що відповідає кольору фасаду, прикрасить вікно ззовні. Звертає на себе увагу також конструкція профілю, яка запобігає накопиченню всередині вологи - вона випаровується через водостічну крапельницю.

30.03.2019

Покупка строительного инструмента в интернет-магазинах

Самым современным способом осуществления покупок являются различные интернет-магазины. Выбрав именно его, вы получите ряд преимуществ. Максимальный комфорт — это, пожалуй, ключевой момент, обуславливающий растущую популярность торговли через Интернет. 

Какой бывает грунт и его применение

Под грунтом понимается верхний плодородный слой почвы.

Популярные виды деревянных полов

Деревянные полы популярны, так как доска хорошо известный продукт на протяжении многих лет.

Как просверлить отверстие в бетоне

Для крепления различной бытовой техники часто требуется наличие отверстий в стенах.

Утеплитель для стен каркасного дома

Как утеплитель для cтен каркасного дома применяют минеральную вату, стекловату, пенополистерол, пенопласт.

Планирование домашнего офиса: с чего начать?

С изобретением интернета перед многими людьми открылась перспектива работы в домашних условиях.

Красим потолок без разводов: простые секреты

Рекомендации о том, как покрасить потолок без разводов, будут примерно одинаковыми для любого помещения.Для этого нужно приобрести необходимые инструменты и материалы, подготовить поверхность для п

Камин из гипсокартона своими руками

Камины актуальны уже не первое десятилетие. Раньше их использовали для того, чтобы утеплить дом, создать уют, а теперь камин это составляющее современного дизайна. Существует много видов, классификаций, дизайнов каминов. В настоящее время камины можно иметь не только в загородном доме, но и в городской квартире, он придаст уют, грациозность, как современному, так и классическому дизайну.