Переваги алюмінієвих вікон

Вибираючи вікна для свого будинку, часто можна стикнутися з дилемою - чи вибирати ті, які добре виглядають з боку квартири, чи ті, які є довговічними, але не такими візуально привабливими.

Ваше рішення щодо покупки буде однозначним, коли ви дізнаєтесь про переваги дерев'яних алюмінієвих вікон, оскільки вони характеризуються усіма вище перерахованими перевагами. В Україні на алюмінієвих конструкціях спеціалізується ПП «Компанія Алуніт». Компанія http://www.alu.net.ua/ займається проектування, виробництвом і монтажем не тільки алюмінієвих вікон, а також дверей, офісних перегородок, фасадів, зимових садів, балконів, лоджій тощо.

Властивості алюмінієвих вікон

Якщо ви плануєте побудувати будинок або зробити генеральний ремонт квартири, об'єктом інтересу є, серед іншого, вікна. Асортимент від різних виробників настільки великий, що можна легко вибрати такі, які будуть естетично виглядати і виконувати свої функції. Серед них можна виділити дерев'яно-алюмінієві вікна. Вони стійкі до злому, механічно міцні, герметичні,мають властивості глушіння звуків, стійкі до температурних перепадів і вологості, мають низький коефіцієнт теплопроникності.

Візуальна привабливість і практичність

Це не всі особливості, які характеризують окремі типи вікон. Деякі з них мають конструкцію, що дозволяє їх використовувати в пасивних будівлях. Цікавим рішенням є вікно з властивостями самоочищення. Їхня присутність корисна особливо на верхніх поверхах і там, де є вікна, які не мають механізму, який дозволяє їх відкривати.

Також зверніть увагу на естетику. У цьому випадку дуже популярні дерев'яні віконні рами, які надають інтер'єру привітну, теплу естетику і самі по собі прикрашають приміщення. Інше рішення, яке часто використовують дизайнери будівель з сучасним виглядом, - це вікна з алюмінієвим каркасом, які вписуються в матеріали, які використовуються для обробки фасаду.

Теплоізоляційні і герметичній властивості

Усвідомлюючи переваги деревини та металу, виробники пропонують вироби з обох матеріалів. Внутрішня частина, видима збоку кімнати, заповнена деревом (волоський горіх, червоне дерево, дуб, сосна), які можна склеювати разом з додаванням шарів твердого матеріалу. Щоб підкреслити природну красу, теплим кольором і малюнком кілець, після просочення деревини вони покриваються прозорими лаками. Ви не повинні боятися втечі тепла через вікно цього типу. Навіть якщо деревина не є найкращим ізолятором, зовнішня металева частина віконної рами запобігає передачу тепла.

Алюміній крім його теплоізоляційних властивостей робить раму міцною і герметичною (завдяки оксидному покриттю), він також стійкий до корозії. Фініш з порошковим лаком надає профілю естетики, а колір, що відповідає кольору фасаду, прикрасить вікно ззовні. Звертає на себе увагу також конструкція профілю, яка запобігає накопиченню всередині вологи - вона випаровується через водостічну крапельницю.

30.03.2019

Проекты домов из сибита

Сибит представляет собой материал для строительства различных домов и коттеджей. Сибит является торговой маркой по производству ячеистого газобетона автоклавного твердения, который производится исключительно в Новосибирске на заводе ОАО «Главносибирскстрой». 

Утепление стен из пеноблоков

Пенобетон – один из самых хороших теплоизоляторов. Но все же лучше сделать утепление стен из пеноблоков. 

Скатные и плоские крыши

Каждый из нас мечтает о том, чтобы у него была своя крыша над головой, и такая, чтобы удивить соседей и близких своим изяществом, задумкой и красотой. Крыша – защита от непогоды: дождя, снега и ветра. Хорошая крыша прослужит вам много лет и придаст дому неповторимый вид, который будет привлекать внимание даже простых прохожих и сделает ваш дом местной достопримечательностью.

Обои для помещения - как правильно выбрать?

Ремонт - это неизбежное явление в жизни человека. Перед ним возникает много различных вопросов, в том числе и выбор обоев.

Итальянские спальни на любой вкус

Комфортабельная спальная зона позволяет значительно восстановить собственные силы после тяжелого трудового дня. Это необходимое условие для нормальной жизнедеятельности человека.

Строительный металлопрофиль: недорогой материал с богатой сферой применения

Профнастил, который также еще называют металлопрофилем, имеет широкую сферу применения.

Ондулин - 12 хитростей

Долгий срок службы, экологически чистые компоненты, повышенная прочность и приемлемая цена – все это характеризует по-настоящему хороший товар.

Внутренняя отделка мансарды

Мансарда – это помещение в доме с облегчённой конструкцией стен, поэтому при отделке желательно избегать тех работ, которые связаны с мокрыми процессами. Внутренняя отделка мансарды проводится преимущественно сухим способом, преимущества которого в следующем: