Як заощадити на обігріві дому?

Зростання цін на газ та інші види викопного палива регулярно підвищує витрати на опалення. Тож варто знати, що робити, щоб використовувати вже відомі ідеї, як зменшити кількість енергії, яка використовується для опалення.

Спорудження ізоляції

Тепломодернізація є дуже поширеним сьогодні, як у споруджуванні нових будівель, так і при відмові від існуючих. Проте слід пам'ятати, що ефективність ізоляції збільшується з її товщиною. Найкраще ізолювати будинок мінімум 16 см товстим шаром з полістиролу або мінеральної вати. Важливою проблемою тут також є якість виконуваних робіт - неякісна продуктивність може призвести до суттєвого ослаблення ефективності теплоізоляції. Після виготовлення теплоізоляції варто зробити тест термопровіда, який перевірить якість обробки. Відсутність теплових мостів дасть вам упевненість, що будівля є належним чином ізольованою.

Підлога з підігрівом 

Нагрівання підлоги дуже ефективне рішення при експлуатації, при якому належна циркуляція повітря дозволяє знизити кімнатну температуру до 2 градусів. Падіння температури не впливає на те, як ви це почуваєте, тому що повітря піднімається знизу. На практиці, зниження температури від 20 до 18 градусів дозволяє вам заощадити до 12 відсотків. Дуже важливим питанням є використання відповідного матеріалу для покриття підлоги. Найкраще буде плитка або натуральний камінь, також можна влаштувати спеціальні килимові покриття та панелі. 

На сайті компанії Purmo за адресою https://svit-konvektoriv.com.ua/purmo ви дізнаєтеся все про обігрів будинку за фінською технологією. Внутрішньопідлогові конвектори Purmo настільки стали популярними в Фінляндії, що фіни почали експортувати свою продукцію в багато країн світу.

Сучасна опалювальна установка

Інвестиції в сучасні системи опалення також дозволяють зменшити витрати на опалення. Використання низькотемпературних конденсаційних газових котлів підвищує ефективність установки та дозволяє зменшити рахунки на 40 відсотків. Кожен котел може бути додатково оснащений зовнішнім датчиком і датчиком в приміщенні. Ці два типи датчиків відмінно встановлюють температуру, яка переважає всередині, в залежності від зовнішньої температури, часу дня та року, зменшуючи попит на енергію будинку.

Установка радіаторів у кімнаті

Якщо в нашому домі встановлені старі чавунні радіатори, це означає високі витрати на нагрівання води і непросто підтримувати певну температуру в приміщенні. При заміні таких радіаторів на невеликі розміри, ви підвищуєте ефективність опалення та забезпечуєте більш стабільну роботу вашого котла, що зменшує кількість спожитого газу. При установці радіаторів, не забудьте розмістити їх на зовнішніх стінах, бажано під вікном, якщо це можливо. Якщо у вас є скляна стіна, то варто вкладати кошти в радіатори, які нагрівають підлогу. Розміщення нагрівачів у місцях, найбільш схильних до охолодження, покращує циркуляцію опалювальної кімнати. При використанні радіаторів не забувайте уникати їх покриття. Висячі штори або навішена білизна знижують їх ефективність. Будь-які будівлі, побудовані з дерева або іншого матеріалу, можуть знизити ефективність роботи нагрівача до 20 відскоків.

07.06.2018

Утепление мансарды пенополиуретаном

На сегодняшний день в строительстве распространено утепление мансарды пенополиуретаном. Этот материал распространён, так как он обладает основными свойствами, такими как тепло и звукоизоляция. 

Подогрев пола и паркет – факты и мифы

Напольное отопление обеспечивает хорошее распределение температуры в помещении и является экономичным. Это может быть лучшее решение для отопления вашего дома.

Выбираем недорогие и качественные окна для дачи

Дача есть практически у каждого россиянина. Действительно, где еще летом горожанам спасаться от жары и отдыхать на природе?

Как выбрать пластиковые окна

Пластиковые окна на сегодняшний день достаточно  популярны и по всем параметрам  обогнали деревянные окна.

Как правильно шпаклевать стены +ВИДЕО

Ну что же, речь пойдет о том, как правильно шпаклевать стены.

Способы шумоизоляции городской квартиры

Панельные и кирпичные дома советских годов постройки отличаются не совсем качественной изоляцией. Это связано в первую очередь с наличием зазоров в местах стыковки панелей.

Самодельная лодка: стоит ли браться и за какую, из чего, варианты изготовления, схемы, теория

Лодка на хозяйстве может быть нужна не только для рыбалки, охоты или отдыха на воде.

Многослойный строительный материал из дерева

В настоящее время дерево, как и много лет назад, очень ценится, поскольку этот материал не только экологически чист, но он еще обладает хорошей паропроницаемостью, прекрасно сохраняет тепло, также отличается долговечностью и прочностью в эксплуатации. К тому же фасад из этого материал превосходно смотрится как внутри, так и снаружи.