Як заощадити на обігріві дому?

Зростання цін на газ та інші види викопного палива регулярно підвищує витрати на опалення. Тож варто знати, що робити, щоб використовувати вже відомі ідеї, як зменшити кількість енергії, яка використовується для опалення.

Спорудження ізоляції

Тепломодернізація є дуже поширеним сьогодні, як у споруджуванні нових будівель, так і при відмові від існуючих. Проте слід пам'ятати, що ефективність ізоляції збільшується з її товщиною. Найкраще ізолювати будинок мінімум 16 см товстим шаром з полістиролу або мінеральної вати. Важливою проблемою тут також є якість виконуваних робіт - неякісна продуктивність може призвести до суттєвого ослаблення ефективності теплоізоляції. Після виготовлення теплоізоляції варто зробити тест термопровіда, який перевірить якість обробки. Відсутність теплових мостів дасть вам упевненість, що будівля є належним чином ізольованою.

Підлога з підігрівом 

Нагрівання підлоги дуже ефективне рішення при експлуатації, при якому належна циркуляція повітря дозволяє знизити кімнатну температуру до 2 градусів. Падіння температури не впливає на те, як ви це почуваєте, тому що повітря піднімається знизу. На практиці, зниження температури від 20 до 18 градусів дозволяє вам заощадити до 12 відсотків. Дуже важливим питанням є використання відповідного матеріалу для покриття підлоги. Найкраще буде плитка або натуральний камінь, також можна влаштувати спеціальні килимові покриття та панелі. 

На сайті компанії Purmo за адресою https://svit-konvektoriv.com.ua/purmo ви дізнаєтеся все про обігрів будинку за фінською технологією. Внутрішньопідлогові конвектори Purmo настільки стали популярними в Фінляндії, що фіни почали експортувати свою продукцію в багато країн світу.

Сучасна опалювальна установка

Інвестиції в сучасні системи опалення також дозволяють зменшити витрати на опалення. Використання низькотемпературних конденсаційних газових котлів підвищує ефективність установки та дозволяє зменшити рахунки на 40 відсотків. Кожен котел може бути додатково оснащений зовнішнім датчиком і датчиком в приміщенні. Ці два типи датчиків відмінно встановлюють температуру, яка переважає всередині, в залежності від зовнішньої температури, часу дня та року, зменшуючи попит на енергію будинку.

Установка радіаторів у кімнаті

Якщо в нашому домі встановлені старі чавунні радіатори, це означає високі витрати на нагрівання води і непросто підтримувати певну температуру в приміщенні. При заміні таких радіаторів на невеликі розміри, ви підвищуєте ефективність опалення та забезпечуєте більш стабільну роботу вашого котла, що зменшує кількість спожитого газу. При установці радіаторів, не забудьте розмістити їх на зовнішніх стінах, бажано під вікном, якщо це можливо. Якщо у вас є скляна стіна, то варто вкладати кошти в радіатори, які нагрівають підлогу. Розміщення нагрівачів у місцях, найбільш схильних до охолодження, покращує циркуляцію опалювальної кімнати. При використанні радіаторів не забувайте уникати їх покриття. Висячі штори або навішена білизна знижують їх ефективність. Будь-які будівлі, побудовані з дерева або іншого матеріалу, можуть знизити ефективність роботи нагрівача до 20 відскоків.

07.06.2018

Царапины на паркете – ремонт или замена?

Что делать со старым паркетом? Стоит ли ремонтировать? Или лучше сделать новый? Возникает очень много вопросов перед началом ремонтных работ.

Виды ванн и особенности выбора

Комфорт и уют проживания в доме во многом зависит от бытовых удобств, которыми оборудован дом.

Как правильно готовить бетон для фундамента?

Любое здание имеет в своей основе надежный фундамент. Для того чтобы дом простоял длительное время, без проседаний или разрушений, к строительству фундамента нужно подходить очень ответственно.

Освещение для ванной комнаты

Для того, чтобы в ванной комнате было приятно находиться, необходимо сделать в ней хорошее освещение. Это позволит создать уют и комфорт.

Гараж из пеноблоков с вентиляцией

Если у вас в планах строительство гаража, то возведите его из пеноблоков, но при этом не забудьте о вентиляции этой постройки, приобретя  

Звукоизоляция стен своими руками

Вспомните первое посещение Кисой Воробьяниновым одного из московских общежитий периода Октябрьской революции: чихнешь, а спасибо услышишь через 6 квартир.

Несколько идей, которые удивят ваших гостей

Желаете удивить своих гостей? Несколько безумных идей для дизайна вашего интерьера помогут вам воплотить в жизнь нечто неординарное.

Недвижимость в Киеве

Столица всегда становится популярным местом для: выбора ВУЗа, поиска работы и для построения планов о дальнейшем будущем.