Як заощадити на обігріві дому?

Зростання цін на газ та інші види викопного палива регулярно підвищує витрати на опалення. Тож варто знати, що робити, щоб використовувати вже відомі ідеї, як зменшити кількість енергії, яка використовується для опалення.

Спорудження ізоляції

Тепломодернізація є дуже поширеним сьогодні, як у споруджуванні нових будівель, так і при відмові від існуючих. Проте слід пам'ятати, що ефективність ізоляції збільшується з її товщиною. Найкраще ізолювати будинок мінімум 16 см товстим шаром з полістиролу або мінеральної вати. Важливою проблемою тут також є якість виконуваних робіт - неякісна продуктивність може призвести до суттєвого ослаблення ефективності теплоізоляції. Після виготовлення теплоізоляції варто зробити тест термопровіда, який перевірить якість обробки. Відсутність теплових мостів дасть вам упевненість, що будівля є належним чином ізольованою.

Підлога з підігрівом 

Нагрівання підлоги дуже ефективне рішення при експлуатації, при якому належна циркуляція повітря дозволяє знизити кімнатну температуру до 2 градусів. Падіння температури не впливає на те, як ви це почуваєте, тому що повітря піднімається знизу. На практиці, зниження температури від 20 до 18 градусів дозволяє вам заощадити до 12 відсотків. Дуже важливим питанням є використання відповідного матеріалу для покриття підлоги. Найкраще буде плитка або натуральний камінь, також можна влаштувати спеціальні килимові покриття та панелі. 

На сайті компанії Purmo за адресою https://svit-konvektoriv.com.ua/purmo ви дізнаєтеся все про обігрів будинку за фінською технологією. Внутрішньопідлогові конвектори Purmo настільки стали популярними в Фінляндії, що фіни почали експортувати свою продукцію в багато країн світу.

Сучасна опалювальна установка

Інвестиції в сучасні системи опалення також дозволяють зменшити витрати на опалення. Використання низькотемпературних конденсаційних газових котлів підвищує ефективність установки та дозволяє зменшити рахунки на 40 відсотків. Кожен котел може бути додатково оснащений зовнішнім датчиком і датчиком в приміщенні. Ці два типи датчиків відмінно встановлюють температуру, яка переважає всередині, в залежності від зовнішньої температури, часу дня та року, зменшуючи попит на енергію будинку.

Установка радіаторів у кімнаті

Якщо в нашому домі встановлені старі чавунні радіатори, це означає високі витрати на нагрівання води і непросто підтримувати певну температуру в приміщенні. При заміні таких радіаторів на невеликі розміри, ви підвищуєте ефективність опалення та забезпечуєте більш стабільну роботу вашого котла, що зменшує кількість спожитого газу. При установці радіаторів, не забудьте розмістити їх на зовнішніх стінах, бажано під вікном, якщо це можливо. Якщо у вас є скляна стіна, то варто вкладати кошти в радіатори, які нагрівають підлогу. Розміщення нагрівачів у місцях, найбільш схильних до охолодження, покращує циркуляцію опалювальної кімнати. При використанні радіаторів не забувайте уникати їх покриття. Висячі штори або навішена білизна знижують їх ефективність. Будь-які будівлі, побудовані з дерева або іншого матеріалу, можуть знизити ефективність роботи нагрівача до 20 відскоків.

07.06.2018

Факторы, которые следует учесть при постройке дома

Еще с советских времен многих людей волновал вопрос незавершенного строительства. Причин такому явлению находилось множество, в том числе несовершенство экономической сферы. И хотя на сегодняшний день подобная проблема практически отсутствует, недостроенные объекты, так или иначе, присутствуют как в пределах городов, так и в сельской местности.

Как создать порожек между ламинатом и плиткой

Если вы собрались скомбинировать несколько разных типов напольных покрытий в том или ином помещении, то вам стоит добавить свою задумку в план еще на этапе заливки пола.

Автоматические сушилки для рук

Автоматическая сушилка для рук – идеальная альтернатива полотенцам, которые использовать в общественных местах не совсем практично.

Чем привлекательна мебель Виола «ЗОВ»?

Мебель Виола «ЗОВ» позволяет эффективно распоряжаться свободным пространством, оригинально оформлять помещение.

Двухуровневые подвесные потолки из гипсокартона: разметка, каркас, обшивка

Гипсокартон как будто нарочно создан для домашних мастеров. Легкость обработки сочетается в нем с достаточной прочностью, а смочив, его можно изогнуть.

Несколько идей, которые удивят ваших гостей

Желаете удивить своих гостей? Несколько безумных идей для дизайна вашего интерьера помогут вам воплотить в жизнь нечто неординарное.

Покраска фасада дома

Важность правильной окраски фасадов известна каждому настоящему хозяину, поскольку красивый фасад - это не только «лицо» обители, а и защита от непредвиденных погодных условий ( температурных изм

Обувница в интернет-магазине MebelGold

Неотъемлемой частью любого жилья является прихожая комната, которая призвана встречать хозяев и их гостей удобством и комфортной обстановкой, в создании которой основными атрибутами выступает мебел