Як заощадити на обігріві дому?

Зростання цін на газ та інші види викопного палива регулярно підвищує витрати на опалення. Тож варто знати, що робити, щоб використовувати вже відомі ідеї, як зменшити кількість енергії, яка використовується для опалення.

Спорудження ізоляції

Тепломодернізація є дуже поширеним сьогодні, як у споруджуванні нових будівель, так і при відмові від існуючих. Проте слід пам'ятати, що ефективність ізоляції збільшується з її товщиною. Найкраще ізолювати будинок мінімум 16 см товстим шаром з полістиролу або мінеральної вати. Важливою проблемою тут також є якість виконуваних робіт - неякісна продуктивність може призвести до суттєвого ослаблення ефективності теплоізоляції. Після виготовлення теплоізоляції варто зробити тест термопровіда, який перевірить якість обробки. Відсутність теплових мостів дасть вам упевненість, що будівля є належним чином ізольованою.

Підлога з підігрівом 

Нагрівання підлоги дуже ефективне рішення при експлуатації, при якому належна циркуляція повітря дозволяє знизити кімнатну температуру до 2 градусів. Падіння температури не впливає на те, як ви це почуваєте, тому що повітря піднімається знизу. На практиці, зниження температури від 20 до 18 градусів дозволяє вам заощадити до 12 відсотків. Дуже важливим питанням є використання відповідного матеріалу для покриття підлоги. Найкраще буде плитка або натуральний камінь, також можна влаштувати спеціальні килимові покриття та панелі. 

На сайті компанії Purmo за адресою https://svit-konvektoriv.com.ua/purmo ви дізнаєтеся все про обігрів будинку за фінською технологією. Внутрішньопідлогові конвектори Purmo настільки стали популярними в Фінляндії, що фіни почали експортувати свою продукцію в багато країн світу.

Сучасна опалювальна установка

Інвестиції в сучасні системи опалення також дозволяють зменшити витрати на опалення. Використання низькотемпературних конденсаційних газових котлів підвищує ефективність установки та дозволяє зменшити рахунки на 40 відсотків. Кожен котел може бути додатково оснащений зовнішнім датчиком і датчиком в приміщенні. Ці два типи датчиків відмінно встановлюють температуру, яка переважає всередині, в залежності від зовнішньої температури, часу дня та року, зменшуючи попит на енергію будинку.

Установка радіаторів у кімнаті

Якщо в нашому домі встановлені старі чавунні радіатори, це означає високі витрати на нагрівання води і непросто підтримувати певну температуру в приміщенні. При заміні таких радіаторів на невеликі розміри, ви підвищуєте ефективність опалення та забезпечуєте більш стабільну роботу вашого котла, що зменшує кількість спожитого газу. При установці радіаторів, не забудьте розмістити їх на зовнішніх стінах, бажано під вікном, якщо це можливо. Якщо у вас є скляна стіна, то варто вкладати кошти в радіатори, які нагрівають підлогу. Розміщення нагрівачів у місцях, найбільш схильних до охолодження, покращує циркуляцію опалювальної кімнати. При використанні радіаторів не забувайте уникати їх покриття. Висячі штори або навішена білизна знижують їх ефективність. Будь-які будівлі, побудовані з дерева або іншого матеріалу, можуть знизити ефективність роботи нагрівача до 20 відскоків.

07.06.2018

Как сделать садовую дорожку из брусчатки по всем правилам

Если вам надоела грязь на садовом или приусадебном участке, вы задумывались о сооружении садовой дорожки. Долговечный и доступный вариант — укладка из тротуарной плитки — брусчатки.

Организация вентиляции в доме

Вентиляционный канал, обеспечивающий постоянную циркуляцию воздуха с целью его очищения, является главным инструментом, позволяющим почувствовать себя намного уютней в собственном доме или квартире

Дизайн детской комнаты для двух мальчиков

Желаемое не всегда совпадает с действительным.

Остекление балконов на французский лад

Окна из высокопрочного и экологически безвредного металлопластика расширили кругозор человечества, причем каждая страна привнесла что-то свое.

Самовыравнивающиеся полы: подготовка основания, замес, технология заливки

Самовыравнивающийся пол – весьма эффективное достижение строительной технологии. Однако самодельщику для себя браться за него следует, крепко подумав.

Жидкий утеплитель для стен

Утеплители бывают не только из твердого материала, но и из жидкого. Он состоит из двух компонентов. Эту смесь заливают куда-либо с помощью насоса или иного приспособления .

Сварочный инвертор - то, чего так не хватало

В процессе соединения металлических конструкций у профессионалов своего дела рано или поздно возникает необходимость приобрести сварочный инвертор.

Культ мебели: cтильные и удобные комоды и тумбы

Очень часто случается так, что люди, обставляя свою квартиру мебелью, в первую очередь думают о мягкой мебели, коврах, стульях.