Останнім часом з'явилося дуже багато не якісного стільникового полікарбонату Львів http://www.budnet.com.ua/commodityincategory.php?FirmCommodityCategoryRef=374 . Причини цього цілком очевидні: максимально знизити вартість листа, конкурентна боротьба виробників і продавців.
У силу специфіки товару, якість аркуша виявиться тільки через рік використання. Що ж таке якісний лист полікарбонату? Якість аркуша насамперед визначається сировиною, що використовується при виробництві. Стикалися з ситуаціями, коли в сировині додавалася подріблена сировина від пластикових пляшок, відходи інших видів пластиків. В результаті зменшувалася прозорість матеріалу, зменшувалися характеристики міцності полікарбонату, а також термін служби матеріалу.
Звертаємо Вашу увагу на те, що стільниковий полікарбонат почав витісняти скло у використанні для козирків, прозорих покрівель, теплиць і т.д. завдяки своїй прозорості, легкості, міцності властивостями, а також свому терміну служби близько 10 років. Якщо неякісний полікарбонат стоятиме на Вашій теплиці, то термін його служби не факт, що буде перевищувати термін служби плівки, яку Ви хочете замінити на полікарбонат. Якісний полікарбонат можна придбати тут -
http://www.budnet.com.ua/commodityincategory.php?FirmCommodityCategoryRef=374
Ще одним важливим фактором якісного полікарбонату є нанесення захисного шару від дії ультрафіолету. Часто клієнти помиляються вважаючи, що захисний шар від ультрафіолету перешкоджає проникненню ультрафіолету всередину приміщення. Ця думка помилкова. Захисний шар від ультрафіолету захищає тільки сам лист від руйнування під впливом сонячних променів. Як правило, на стільниковий полікарбонат захисний шар наноситься тільки з одного боку, яка повинна бути звернена до сонця.
Тепер можна перейти до способу захисту листа від дії ультрафіолету. Єдино ефективним способом захисту листа є нанесення захисного шару у вигляді плівки на лист у процесі виробництва листа (метод кокструзії). Одним з відомих способів обману Покупця є пояснення, що лист має захист від ультрафіолету в масі. Спробуємо розібратися, що ж це таке? Вихідна сировина з полікарбонату у своєму складі має добавки що забезпечують захист сировини від впливу денного світла.
Цей захист ефективний тільки для сировини і недостатний для аркуша. Щоб ефективно захистити лист при добавці в масу, необхідно така їх кількість, що значно збільшить вартість продукції, що випускається, а, як правило, лист без захисту від ультрафіолету дешевше аналогічного із захисним шаром. Таким чином, можна зробити висновок, що в даний час на ринку існує продукція під назвою «полікарбонат» і продукція «схожа на полікарбонат», але яка їм не є.
На ту і іншу продукцію є свій споживач, але клієнт має повне право знати, що він вибирає. Фактором визначає якість продукції є його ціна. Якщо пропонований Вам товар за ціною істотно дешевше, ніж у середньому на ринку, то це явна вказівка на те, що це товар «схожий» на полікарбонат.
А як бути з ситуацією, коли дешевий матеріал пропонують за вищою ціною? Радимо задавати питання про сировину і захисту від ультрафіолету. Це дуже важливо для покрівельних матеріалів Львів http://www.budnet.com.ua/commodityincategory.php?FirmCommodityCategoryRef=66 . Хочемо звернути Вашу увагу, на цілком прийнятний спосіб здешевлення продукції, на який йдуть виробники.
Необхідно чітко розуміти для яких цілей використовується полікарбонат, і вирішити, де можливий компроміс за якістю, а де ні. Побічним ефектом викиду на ринок неякісної продукції є те, що використовуючи неякісний матеріал і, не володіючи вищевикладеної інформацією, або просто при неправильному монтажі, люди починають думати, що матеріал не годиться для тих чи інших цілей застосування, тобто йде антиреклама матеріалу.