Переваги алюмінієвих вікон

Вибираючи вікна для свого будинку, часто можна стикнутися з дилемою - чи вибирати ті, які добре виглядають з боку квартири, чи ті, які є довговічними, але не такими візуально привабливими.

Ваше рішення щодо покупки буде однозначним, коли ви дізнаєтесь про переваги дерев'яних алюмінієвих вікон, оскільки вони характеризуються усіма вище перерахованими перевагами. В Україні на алюмінієвих конструкціях спеціалізується ПП «Компанія Алуніт». Компанія http://www.alu.net.ua/ займається проектування, виробництвом і монтажем не тільки алюмінієвих вікон, а також дверей, офісних перегородок, фасадів, зимових садів, балконів, лоджій тощо.

Властивості алюмінієвих вікон

Якщо ви плануєте побудувати будинок або зробити генеральний ремонт квартири, об'єктом інтересу є, серед іншого, вікна. Асортимент від різних виробників настільки великий, що можна легко вибрати такі, які будуть естетично виглядати і виконувати свої функції. Серед них можна виділити дерев'яно-алюмінієві вікна. Вони стійкі до злому, механічно міцні, герметичні,мають властивості глушіння звуків, стійкі до температурних перепадів і вологості, мають низький коефіцієнт теплопроникності.

Візуальна привабливість і практичність

Це не всі особливості, які характеризують окремі типи вікон. Деякі з них мають конструкцію, що дозволяє їх використовувати в пасивних будівлях. Цікавим рішенням є вікно з властивостями самоочищення. Їхня присутність корисна особливо на верхніх поверхах і там, де є вікна, які не мають механізму, який дозволяє їх відкривати.

Також зверніть увагу на естетику. У цьому випадку дуже популярні дерев'яні віконні рами, які надають інтер'єру привітну, теплу естетику і самі по собі прикрашають приміщення. Інше рішення, яке часто використовують дизайнери будівель з сучасним виглядом, - це вікна з алюмінієвим каркасом, які вписуються в матеріали, які використовуються для обробки фасаду.

Теплоізоляційні і герметичній властивості

Усвідомлюючи переваги деревини та металу, виробники пропонують вироби з обох матеріалів. Внутрішня частина, видима збоку кімнати, заповнена деревом (волоський горіх, червоне дерево, дуб, сосна), які можна склеювати разом з додаванням шарів твердого матеріалу. Щоб підкреслити природну красу, теплим кольором і малюнком кілець, після просочення деревини вони покриваються прозорими лаками. Ви не повинні боятися втечі тепла через вікно цього типу. Навіть якщо деревина не є найкращим ізолятором, зовнішня металева частина віконної рами запобігає передачу тепла.

Алюміній крім його теплоізоляційних властивостей робить раму міцною і герметичною (завдяки оксидному покриттю), він також стійкий до корозії. Фініш з порошковим лаком надає профілю естетики, а колір, що відповідає кольору фасаду, прикрасить вікно ззовні. Звертає на себе увагу також конструкція профілю, яка запобігає накопиченню всередині вологи - вона випаровується через водостічну крапельницю.

30.03.2019

Плитка мозаика для кухни

Кухня – это такое место, в котором собирается и сближается семья за завтраками, обедами и ужинами. Поэтому обустройство кухни имеет большое значение и к нему необходимо отнестись очень внимательно и продуманно. 

Потолки из ткани: способы изготовления натяжных и декоративных

Один и тот же интерьер комнаты со временем надоедает, появляется желание изменить дизайн и сделать его не просто красивым и стильным, но и необычным, вызывающим удивление и восхищение.

Юридическая консультация – диалог с законом

Жизнь не стоит на месте. И порой чреда событий заставляет каждого из нас принимать решения, выбирать путь решения той или иной жизненной задачи.

Строим колодец: поиск воды, расположение, выбор типа, технология работ

Колодец не просто средство водоснабжения в местах с неразвитой инфраструктурой. И не только украшение домовладения (см. рис.), модный символ престижа хозяина.

Кабель силовой

Кабельно-проводниковая продукция очень разнообразна. Силовой кабель – это один из распространенных ее видов.

Оптимальные размеры парилки

При составлении плана будущей бани при ее строительстве необходимо определить оптимальные размеры парилки, от которых зависит не только комфортное пребывание, но и безопасность находящихся там люде