Таунхауз у Вінниці – європейський затишок

Нерухомість сьогодні як і завжди основа спокою та стабільного життя. Робота - це добре, але й треба, щоб було куди повертатись після неї. Багато людей мріють про власний дім або квартиру, тож продаж нерухомості - сфера, яка постійно розвивається. Це стосується і продажу будинків у Вінниці. Власний будинок - це своєрідне відчуття і візуалізація прислів'я - "Мій дім - моя фортеця". Цей тип нерухомості більш надає відокремленості і відчуття саме власності, на відміну від квартири.

Сьогодні окрім традиційних будинків популярними й модними є таунхаузи. Це такий тип будинку, що, як правило, має два поверхи, окремий вхід, а боковими стінами розташовано впритул до сусіднього будинку. Таким чином зберігається тепло, а витрат на побудування окремих стін не має. Що позитивно позначається на вартості таунхауза. Але для збереження приватності між будинками є невеличкий парканчик, достатній для підтримання дружніх стосунків з сусідами та відокремлення власного простору.

Вінниця не відстає від моди й західного стилю, тож у цьому місці також будують котеджні містечка таунхаузів. Одне з таких містечок - Sun House, що є неподалік від музею М. І. Пирогова, по вулиці Сонячній. У цьому містечку вже здано в експлуатацію першу чергу будинків, тож мешканці вже заселились і відчули переваги життя за містом у тиші та власному будинку. Але це не усі переваги. Таунхауз у Вінниці http://sunhouse.vn.ua/ у котеджному містечку Sun House оздоблено необхідними комунікаціями, електрикою, інтернет, хоч і проводиться окремо по бажанню власника, теж доступний. Відповідно до оздоблення будинку, яке буде зроблено до в'їзду власників (встановлення бойлерів, стяжка підлоги, встановлення дверей та багато інших внутрішніх робіт), та площі земельної ділянки ціни варіюються. Площа ж самого будинку 106,4 м2 для першої лінії побудованих таунхаузів у Вінниці, та 120 м2 для другої і третьої. Земельну ділянку ви зможете облаштувати на ваш розсуд і смак. Місце для альтанки, дитячий майданчик або літній надувний басейн, майданчик для барбекю з друзями чи квіткова клумба або альпійська гірка. Чого тільки душа побажає та фантазія. У будинку також вистачить місця для родини та дружніх візитів.

Таким чином, завдяки новим, але таким, що зарекомендували себе з кращого боку типам нерухомості, продаж будинків у Вінниці http://sunhouse.vn.ua/ залишається актуальним. До того ж багато власників квартир роблять вибір у зміні житла на користь заміського типу життя - у таунхаузі. Близька відстань до міста дозволяє без дискомфорту діставатись на роботу, у школу та інші заклади у найкоротший час. Та й безпечність будинку та його жителів цілодобово забезпечується, завдяки постійній охороні території. Тож обирайте комфорт і сонячне життя для вашої родини.

Источник: 
17.05.2017

Вініловий сайдинг – найшвидший спосіб оновити фасад літнього будинку

Літо – час зустрічей із друзями, поїздок за місто та блаженного відпочинку на свіжому повітрі. Це також період, коли ми плануємо відремонтувати або навіть оновити наші дачні будинки.

Купівля, продаж нерухомості у Львові

Ринок нерухомості завжди був найбільш цікавим для громадян України, оскільки майже всі громадяни хоча би раз у житті укладали договори пов’язанні з нерухомістю.

Купівля та продаж житла у Львові

Загадковий та прекрасний Львів з першого погляду манить своєю величністю.

Оренда, купівля й продаж нерухомості в Чернівцях

Щороку, в Чернівцях, ринок нерухомості поповнюється все новими пропозиціями його вигідного використання:

Будівельні матеріали у Вінниці - газоблок та газобетон

Чи завдавались ви питанням оптимального спорудження власного житла?

Квартири у панельних будинках

Квартири у панельних будинках посідають перше місце на ринку нерухомості за своєю доступністю.

Переваги купівлі житла в новобудові

За останній час новобудови виростають по всій країні, як гриби. Тобто, попит на них точно є.

Продаж квартир у Львові

Львів це, не тільки дуже красиве місто, але й старовинне зі своєю бога тою історію. Напевно кожен українець хоч раз мріяв побувати в цьому місти, чи вже побував и назавжди закохався в нього.