Мотоблок та універсальність його застосування

Мотоблок – це малогабаритний трактор, що відрізняється від самого трактора своєю компактністю та функціями. Якщо трактор – це насамперед тягач, то задачі, які виконує мотоблок, пов’язані з його допоміжною комплектацією. Мотоблоки використовуються для обробки ґрунту, скошування трави, очищення снігу, оранки, боронування…

Мотоблоки розрізняються за способом агрегування. Виділяють колісні мотоблоки та мотокультиватори. Відрізняються ці види пристроїв тим, що у колісного мотоблока робота знаряддя здійснюється за допомогою ходової частини, а у мотокультиватора цю функцію виконує допоміжна вісь.

Якщо ви вирішили купити мотоблок http://motobloklviv.com.ua/ , ви повинні чітко розуміти, для яких робіт ви будете його використовувати. Виходячи з цього, ви повинні вибрати вид пристрою та допоміжне обладнання до нього. Потужність двигуна мотоблока, який ви купуєте, повинна також відповідати розмірам ділянки, яку ви збираєтесь обробляти. Наприклад, для ділянки меншої за 20 соток по площі, вам вистачить двигуна у 3,5 кінських сил. Якщо ж ви власник 4 гектарів землі, вам знадобиться більш потужний пристрій у 9,0 к.с, про це треба знати, купуючи мотоблок Зубр http://motobloklviv.com.ua/motobloki-zubr/ (Zubr).

Для цих пристроїв існує також таке поняття, як ширина захвата. Цим більший цей показник, тим більшу площу ділянки пристрій може обробити за один і той же час. Якщо ви бажаєте зекономити на пальному, ми радимо вам купити мотоблок з більшою шириною захвату /stati/motoblok-ta-universalnist-iogo-zastosuvannya.php .

Мотоблок – це пристрій, який керується виключно руками оператора, однак ряд функцій, що пов’язані з керуванням двигуном і трансмісією, можна використовувати за допомогою ричагів та кнопок.

Не зайвим іноді стається вантажний візок для мотоблока. Цей пристрій зазвичай використовується для агрегатів середніх і важких класів. Вантажний візок може стати у пригоді лише на твердому ґрунті, за умови, що перевезення вантажу відбувається на невеликі відстані.

Універсальний мобільний трактор, про який йшла мова у цій статті стане для вас незамінним помічником під час обробки земельних ділянок та їх культивування.

Источник: 
05.06.2017

Мотоблок Зубр (Zubr)

Мотоблок Зубр – это разновидность малогабаритного трактора, незаменимый помощник в сельском хозяйстве.

Культиватор или мотоблок?

Кому-то вполне достаточно подстричь газон, чтобы почувствовать единение с природой и оценить собственную значимость, кто-то не представляет своего отдыха на даче, без ухода за любимым цветником, а

Какой выбрать мотоблок

Мотоблок является универсальным средством для ведения небольшого фермерского или подсобного хозяйства, которое позволяет механизировать большую часть работ на земельном участке.

Станет ли дачник рабом мотоблока на тяжелых почвах?

Что представляет собой мотоблок для дачника?

Мотоблоки и мотокультиваторы

К ним относят приспособления для рыхления с ротором внутри. Каждый мотоблок и мотокультиватор имеет двигатель, органы управления и ходовую часть.

Чем отличается мотокультиватор от мотоблока?

Говоря об их отличиях, вначале определимся в том, чём они схожи. Мотокультиватор и мотоблок имеют ходовую часть, двигатель, трансмиссию и систему управления.

Техника для дачи – мотоблоки, бензокосы

Наверняка каждый хозяин, памятуя о том, что весна – горячая пора, понимает, что лучше облегчить себе жизнь, используя садовую технику.

Освітлення ванної кімнати: що треба знати

Освітлення відіграє важливу роль у будь-якому приміщенні, тим паче у ванній кімнаті. Саме тут ми проводимо необхідні гігієнічні процедури.