Вибраємо підкладку під ламінат

Практично будь-який вид підлогового покриття потребує спеціальної підкладки. Не оминуло це і такий популярний матеріал, як ламінат. Тому, проводячи ремонт у помешканні чи офісі, не забувайте: доволі легко купити ламінат на Осокорках http://elefanto.com.ua/laminat.html в Києві, особливо враховуючи велетенський асортимент та специфіку представлених дошок, але виклавши його без належної підготовки, Ви наражаєтесь на небезпеку знищення підлогового покриття вже за кілька років.

Для довговічності ламінату, необхідно встановити під нього спеціальну підкладку. Вона запобіжить з'яві скрипу, деформації покриття, а також продовжить термін служби підлоги. Перед покупкою обов'язково познайомтеся з видами підкладок. Тільки правильний вибір гарантує, що ваш підлога буде відповідати тим вимогам, які ви ставите до ремонту в будинку.

Ринок підлогових покриттів пропонує покупцеві безліч сучасних матеріалів у вигляді панелей, які зовні схожі на традиційні підлогові покриття. Зазвичай це паркетна дошка у вигляді багатошарової панелі, всі шари якої виготовлені з натуральної деревини. Так само ви можете зустріти ламінат - це панелі з деревних матеріалів, малюнок на лицьовій стороні яких імітує різні сорти деревини, а іноді камінь, плитку та інші текстури. Монтаж такого покриття зручний і не вимагає особливих навичок, але насамперед слід підготувати саму долівку до встановлення підлоги.

Перед настилом плівки на мінеральні підлогові основи, такі як бетон, гіпс або цементні суміші, долівку потрібно висушити. Для запобігання подальшого попадання вологи, на верх настилають спінену поліетиленову плівку. Зазвичай товщина її становить 0,2 і більше міліметра. На будівельному ринку ви можете зустріти таку плівку в рулонах шириною 1,5-3 метра.

Останнім часом великою популярністю користуються так звані "тришарові підкладки". Їх виготовляють з пінополістирольних гранул, укладених між верхнім і нижнім шаром з поліетилену. Наявність зазорів між гранулами дозволяє розсіюватися  вологу, що випадково туди потрапила. Це чудово захищає Вашу підлогу від деформації.

Пенополіетиленові підкладки були і залишаються одним з найбільш зручних і дешевих способів захистити ваш підлогу від вологи і деформацій. Такі підкладки ідеально підходять для використання під паркетними підлогами, ламінатом або плитками з дерева. Крім того підкладка з поліетилену створює амортизуючий шар, який відмінно поглинає шуми.

Сучасні підлогові покриття дуже чутливі до вологи. Особливо схильна до деформації підлога з ламінату. Від вологи вона може зіпсуватись, а текстура на зовнішньому шарі може просто розтріскатися. Тому, щоб підлогове покриття з плит або ламінату довго служило у вашому будинку, під нього потрібно встановити спеціальну підкладку. Підкладки для підлоги представлені в будівельних магазинах в широкому асортименті.

Источник: 
22.08.2017

Універсальний декоративний засіб для захисту деревини - Pinotex Classic Lasur

Pinotex Classic Lasur є хорошим засобом, для утримання свого житла.

Вініловий сайдинг – найшвидший спосіб оновити фасад літнього будинку

Літо – час зустрічей із друзями, поїздок за місто та блаженного відпочинку на свіжому повітрі. Це також період, коли ми плануємо відремонтувати або навіть оновити наші дачні будинки.

Професійний транспортний антисептик для захисту свіжозрубаної деревини - Bochemit Bluestop

Bochemit Bluestop - транспортний антисептик для захисту свіжозрубаної деревини, який являє собою професійний, вісокотехнологічній, концентрований продукт на водній основі, до складу якого входити і

Для чого потрібно відеоспостереження

На сьогоднішній день високі технології дають можливість створити високоякісну систему відеоспостереження. Відеоспостереження це дуже хороша охоронна система.

Як заощадити на обігріві дому?

Зростання цін на газ та інші види викопного палива регулярно підвищує витрати на опалення.

Ламіновані двері проти шпонованих дверей

Шпоновані і ламіновані міжкімнатні двері у Львові http://www.budnet.com.ua/commodityincategory.php?FirmCommodityCategoryRef=98 займають тверді позиції серед виробників дверей.

Особливості експлуатації дерев`яних меблів

Деревина використовується для виготовлення меблів вже багато століть. Навіть з появою інноваційний матеріалів, завдяки розвитку сучасних технологій, вона не втрачає своєї актуальності.

Міжкімнатні двері

Будуючи будинок або роблячи ремонт у своєму помешканні часто потрібно замінювати міжкімнатні двері. Такі двері можна придбати на ринку, спеціалізованому магазині або замовити їх у майстра.