Ламіновані двері проти шпонованих дверей

Шпоновані і ламіновані міжкімнатні двері у Львові http://www.budnet.com.ua/commodityincategory.php?FirmCommodityCategoryRef=98 займають тверді позиції серед виробників дверей. Шпоновані двері залучають потенційних покупців поєднанням довговічності та якості з природною красою натуральної деревини, а ламіновані двері своєю низькою ціною і невибагливістю в експлуатації.

Виробництво шпонованих міжкімнатних дверей, як і будь-яких інших, включає в себе кілька етапів. Спочатку, звичайно з масиву сосни, робиться дерев'яний каркас, який далі з обох сторін оклеивается плитами МДФ.

МДФ - матеріал з дрібнодисперсної деревної стружки, пов'язаної в єдине ціле спеціальними смолами під впливом високих температур і тиску; він дешевше натурального дерева, більш міцний і вологостійкий. Володіючи рівною гладкою структурою поверхні, МДФ є ідеальною основою для подальшої обробки шпоном.

Шпон являє собою найтонші (менше 3мм) листи деревини, що виготовляються методом розпилювання, стругання або лущення колод. Звідси виділяють 3 види шпону, відповідно пиляний, струганий і лущений шпон.

Перед безпосередньо шпонуванням, до виготовленої основи сполучними матеріалами прикріплюється шпон; в цей момент закладається малюнок текстури майбутнього «дерева». Виробники дверей пропонують як однотонні моделі, так і поєднання на одному полотні шпону з різних порід дерева, для додання оригінального, неповторного візерунка. Шпонують міжкімнатні двері методом гарячого пресування. Далі вже майже готовий виріб покривається лаком і відправляється на сушку. Тут великий каталог дверей http://www.budnet.com.ua/commodityincategory.php?FirmCommodityCategoryRef=98

ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ. Шпоновані міжкімнатні двері

Переваги шпонованих дверей

1. Різноманітність порід деревини.

2. Реставраційна придатність матеріалу у випадку невеликих порушень цілісності покриття.

3. Можливість виготовлення виробів зі складною геометрією, інкрустування.

4. Хороші показники тепло-і шумоізоляції

Недоліки шпонованих дверей

1. Постійне зменшення природних джерел деревини, відповідно шпону, а також неминуче зростання цін на вироби з дерева.

2. В силу природного походження матеріалу дуже складно мати сталість кольору і текстури, а також механічних властивостей.

3. Складності в покритті шпоном вигнутих деталей.

4. Потемніння або вицвітання шпону з часом під впливом сонячних променів.

5. Необхідність у постійному підтриманні необхідного рівня вологості приміщення.

6. Великі матеріальні витрати при виробництві, які відображаються на вартість і терміни виконання замовлень.

ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ. Ламіновані міжкімнатні двері

Ламіновані двері нового покоління практично не відрізняються зовні від шпонованих дверей, а за технічними характеристиками навіть перевершують їх.

Товщина ламінатной плівки від 0,4 до 0,8 мм, вона досить повно і правдоподібно відтворює текстуру і колір натуральної деревини, має хороші естетичні властивості, а також володіє цілим рядом корисних характеристик.

Переваги ламінованих дверей

1. Необмежена відтворюваність ламінату, сталість кольору і текстури на всіх компонентах на протязі тривалого часу, незалежно від партії. Кожен зразок кольору і текстури кодований.

2. Висока стійкість до вологи. Ламіновані двері не втрачають своєї форми ні в сухих, ні у вологих приміщеннях.

3. Легкість в обслуговуванні, чистити двері з ламінату можна будь-якими рідкими засобами побутової хімії.

4. Більш висока в порівнянні зі шпоном стійкість до стирання та механічних пошкоджень. Домашні тварини не зможуть зашкодити ламіновані двері.

5. Збереження лісових масивів.

Недоліки ламінованих дверей

1. Занадто гладка поверхня.

2. При сильних пошкодженнях не підлягає реставрації

3. Всі двері схожі один на одного за текстурою і малюнку, внаслідок того що ламінат виготовляється у вигляді плівки.

Источник: 
16.07.2017

Міжкімнатні двері

Будуючи будинок або роблячи ремонт у своєму помешканні часто потрібно замінювати міжкімнатні двері. Такі двері можна придбати на ринку, спеціалізованому магазині або замовити їх у майстра.

Вхідні двері від інтернет-магазину ТРІОДВЕРІ

Створення затишку в домі неможливе без відповідної захищеності. А саме це гарантують правильно обрані вхідні двері – не лише міцні та надійні, а й естетично привабливі.

Ручки для міжкімнатних дверей

Ручки для міжкімнатних дверей обирають з огляду на їхню якість, міцність та стійкість фарби. Окрім того, мають значення естетичні та тактильні аспекти.

Переваги алюмінієвих вікон

Вибираючи вікна для свого будинку, часто можна стикнутися з дилемою - чи вибирати ті, які добре виглядають з боку квартири, чи ті, які є довговічними, але не такими візуально привабливими.

Производство дверей из натурального дерева

Делая ремонт в жилом помещении, каждый человек стремится к тому, чтобы обеспечить максимальный уровень комфорта и при этом придерживаться стиля.

Універсальний декоративний засіб для захисту деревини - Pinotex Classic Lasur

Pinotex Classic Lasur є хорошим засобом, для утримання свого житла.

Професійний транспортний антисептик для захисту свіжозрубаної деревини - Bochemit Bluestop

Bochemit Bluestop - транспортний антисептик для захисту свіжозрубаної деревини, який являє собою професійний, вісокотехнологічній, концентрований продукт на водній основі, до складу якого входити і

Особливості експлуатації дерев`яних меблів

Деревина використовується для виготовлення меблів вже багато століть. Навіть з появою інноваційний матеріалів, завдяки розвитку сучасних технологій, вона не втрачає своєї актуальності.