Ручки для міжкімнатних дверей

Ручки для міжкімнатних дверей обирають з огляду на їхню якість, міцність та стійкість фарби. Окрім того, мають значення естетичні та тактильні аспекти. Підбирайте ручки, керуючись загальною стилістикою інтер'єру та матеріалом оздоблення. Якщо двері виконано в стилі модерн, вам необхідна ручка на квадратній основі з більш вираженим дизайном. Для класичних міжкімнатних дверей використовують ручки класичного дизайну на круглій основі. Для кабінетів і спалень найчастіше обирають ручки "під старовину".

Колір ручок може бути різноманітним, однак є певні загальноприйняті правила. Скажімо, якщо двері білого кольору, ручка теж буде світлою. Хоча не виключається мінімалістичний варіант "чорно-білого". Можна встановити однакові за стилем ручки в суміжних кімнатах, але різні відносно дальніх. Однак не варто перевантажувати інтер'єр оригінальністю екземплярів, особливо якщо квартира малогабаритна.

Різновиди ручок

Існує три основні типи ручок для дверей: поворотні (ноби), стаціонарні та нажимні. Окрім того, є варіанти спеціально для розсувних дверей. Підібрати таку ручку можна тут: https://svitzamkiv.ua/catalog/ruchki-dlya-dverey-ta-vikon/ruchki-rozsuvni/. 2a01:4f8:150:41c2::2

  • Ноби - акуратні шайбоподібні ручки з поворотним механізмом і вбудованим замком. Хоча компактність далеко не завжди гарантує ергономічність. До прикладу, коли відсутня можливість повернути ручку руками, шайба не допоможе відкрити двері. У той час як у випадку з нажимною ручкою це можна зробити ліктем. Але дизайн і рівень безпеки у нобів на найвищому рівні. Особливо це актуально, коли в будинку є дітвора.
  • Нажимні ручки поділяються на два різновиди: на планці та з засувкою. Ручки з засувкою кріпляться на двері з круглою та квадратною опорою. Принцип влаштування доволі простий - коли людина натискає на ручку, замок ховається та двері відчиняються. Нажимні ручки універсальні, оскільки їх можна поєднувати з замками будь-яких конструкцій. Нажимні ручки на планці останнім часом використовуються все рідше та здають позиції, коли мова йде про функціонал.
  • Стаціонарні ручки є нерухомими, тому що не сполучаються з системою замка. Зазвичай вони виконуються у вигляді скоби та кулі. Такі вироби оснащені роликовою конструкцією замка, що дозволяє відкрити двері, просто потягнувши ручку.

Дуже часто, економлячи на ручках для дверей, люди зустрічаються з проблемою в експлуатації. Найбільш міцним і практичним матеріалом вважається латунь. Але в цього матеріалу є й мінуси, насамперед, ціна. Не найдорожча латунна ручка коштує близько 1500 грн. Середній ціновий сегмент належить ручкам із цинку, алюмінію, міді, сталі та пластику.

03.03.2020

Как выбрать хорошие ручки для межкомнатных дверей

При покупке межкомнатных дверей покупатели обычно не задаются вопросом, какие лучше всего ручки для них купить?

Как правильно выбрать ручки для межкомнатных дверей

При покупке межкомнатных дверей люди зачастую вспоминают о необходимости приобрести к ним ручки в самый последний момент.

Міжкімнатні двері

Будуючи будинок або роблячи ремонт у своєму помешканні часто потрібно замінювати міжкімнатні двері. Такі двері можна придбати на ринку, спеціалізованому магазині або замовити їх у майстра.

Ручки для межкомнатных дверей: многофункциональность и блеск на долгие годы

Какой дом без дверей! Они играют одну из первых ролей при внутренней отделке помещений, поэтому украсить эти конструкции просто необходимо ручками.  Ручки для межкомнатных дверей покоряют свои многообразием на рынке, в магазинах и специализированных торговых точках, отличаясь друг от друга  формой и материалом, из которого изготовлены¸ будь то латунь или сосна.

Ламіновані двері проти шпонованих дверей

Шпоновані і ламіновані міжкімнатні двері у Львові http://www.budnet.com.ua/commodityincategory.php?FirmCommodityCategoryRef=98 займають тверді позиції серед виробників дверей.

Дверные ручки: разновидности и характеристики

Нередко при выборе межкомнатных дверей у людей возникает необходимость в том, чтобы подобрать для них качественную фурнитуру.

На какой высоте ставить дверные ручки

Казалось бы, такие мелочи как купить дверные ручки на сайте и установить очень просто. Однако и в этом вопросе существуют определенные правила и важные рекомендации.

Мебельные ручки

Обязательным элементом фурнитуры, ясное дело, являются ручки к мебели, так как было бы весьма неудобно, а во многих случаях почти невозможно, пользоваться шкафчиками, антресолями и тому подобным бе