На що звертати увагу при виборі матраца?

Питання про те, як правильно вибрати матрац, задають собі багато. Річ, яка на перший погляд здається елементарною, може стати неабиякою проблемою. Щоб цього не відбулося, для початку потрібного визначитися з його критеріями. Популярні зараз матраци з незалежними пружинами або без них, розрізняються вони і по видах наповнювачів, і за якістю чохлів. Як правило, моделі з незалежними пружинами коштують дорожче, ніж на пружинних блоках.

Замислюючись про те, як вибрати ортопедичний матрас Львів http://matroluxe.org.ua/ , вирішите, для чого саме він вам потрібний. В тому випадку, якщо у вас бувають болі в спині, а це звичайна ситуація при сидячій роботі і малорухливому способі життя, то кращим варіантом стане анатомічний, або, як його ще називають, матрац ортопедичний комфорт. Ці моделі рівномірно розподіляють вашу вагу і підтримують хребет, дозволяючи максимально понизити навантаження на його відділи.

Наступне питання: як вибрати матрац по вигляду наповнювача. Найбільш популярні природні матеріали: кокосова койра, висушені водорості і каучуковий латекс. У деяких моделяхвикористовується кінський волос, але стоять вони досить дорого. Латекс, який отримують з соку гевеї, що виростає в Південній Америці, що загуснув, хороший тим, що має антибактеріальні властивості, а також може приймати контури фігури людини, яка на нім лежить.

Перш ніж остаточно вирішити, як правильно вибрати матрац http://matroluxe.org.ua/matraci.html , виходячи з властивостей тканини, що використовується для оббивки, слід ознайомитися з матеріалами. Кращими якостями володіє оббивка з різних видів бавовняних тканин, проте вони накопичують пил, тому потрібно або вибирати матрац із знімним чохлом, який можна періодично стирати або віддавати в хімчистку, або зупинитися на штучному волокні. Варто також враховувати, що стьобане покриття служить набагато довше гладкого.

Також важливим залишається момент, як вибрати матрац, враховуючи сезонність. Двостороння кліматична модель, шерстяна сторона якої акумулює тепло, а бавовняна на жарку пору року відмінно поглинає вологу, оптимальним варіантом буде матрац зима літо.

Ще один момент - як вибрати ортопедичний матрац matrasy-pruzhinnye-ortopedicheskie.php залежно від його жорсткості. Матраси Львів матролюкс випускаються моделі м"які, напівжорсткі і жорсткі. Краще всього розподіляють навантаження саме жорсткі моделі, але не кожен відчуває себе таким, що відпочив після сну на подібному ложі. Відмінність м"яких матраців в тому, що вони не забезпечують достатньої підтримки хребта, тому м"язи не відпочивають як слід, а знаходяться в напрузі. Категорія жорсткості безпосередньо пов"язана з кількістю пружин і щільністю наповнювальних шарів.

Яка ж їх градація? Середню жорсткість мають моделі, оснащені пружинами і що мають наповнювача зі вспененного латексу. М"якими по праву вважаються безпружинні латексні матраци, проте якщо в них використовувалася кокосова койра, то їх жорсткість набагато збільшується. Такі слід вибирати людям з надмірною вагою.

Висота матраца може коливатися від восьми до двадцяти одного сантиметра, чим він вищий, тим краще у нього амортизація. Також моделі підрозділяються на одно-, півтора- і двоспальні.

Властивості пружин матраса теж слід враховувати, оскільки для кожної ділянки матраца існує своя градація. Наприклад, найбільше навантаження завжди буває на середину ліжка, а також на ту сторону, куди найчастіше сідають. Різні по діаметру пружини надають масажну дію на тіло сплячої людини. Незалежні, такі, що скріпляють тільки за допомогою матерчатих чохлів - підтримку поперекового, плечового і шийного відділів, а також голови, кісточок і ступень ніг.

Источник: 
11.06.2017

Мотоблок та універсальність його застосування

Мотоблок – це малогабаритний трактор, що відрізняється від самого трактора своєю компактністю та функціями.

Меблі у Львові

Придбання меблів сьогодні є не надто простим завданням. Проблема в тому, щоб дібрати саме ті меблі, які подарують дому затишок, комфорт та підкреслять гарний смак господарів.

Обираємо правильне офісне крісло

Офісне крісло є одним з найважливіших різновидів офісних меблів. Зараз важко уявити собі сучасний офіс без зручних та ергономічних офісних крісел.

Переваги алюмінієвих вікон

Вибираючи вікна для свого будинку, часто можна стикнутися з дилемою - чи вибирати ті, які добре виглядають з боку квартири, чи ті, які є довговічними, але не такими візуально привабливими.

Для чого потрібно відеоспостереження

На сьогоднішній день високі технології дають можливість створити високоякісну систему відеоспостереження. Відеоспостереження це дуже хороша охоронна система.

Інвертор напруги з чистою синусоїдою, чи варто переплачувати?

Інвертор – електроприлад, що здатен перетворювати електричний струм. Простими словами можна сказати, що він з постійного струму виробляє змінний і, при потребі, навпаки.

Як красиво і недорого облаштувати квартиру

Для облаштування маленької квартири Вам скоріше за все треба буде придбати шафу-купе або сучасну невелику стінку, диван, що розкладається, а також меблі для кухні.

Піноблоки і газоблоки, подібності та відмінності

У малоповерховому будівництві все більшої популярності набувають піноблоки і газоблоки, різниця між якими здається незначною.